Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

LASKOMAT SLAVÍ MEZINÁRODNÍ DEN ŽENSKÉHO ORGASMU!

LASKOMAT SLAVÍ MEZINÁRODNÍ DEN ŽENSKÉHO ORGASMU!
Foto: Gerardo Diego Ontiveros
Autor: Bond.girl. XXL

8. srpen 2014 18:43

Rachejtle, hořící svíce, konfety mezi stehny a hlasitý výkřik do ticha panelákového večera – slavte, radujte se a užívejte si ženský svátek spolu s Bond.girl.XXL. Nenechám Vás v tom samotné a sama jdu příkladem!

Tak už je to tady – po Dnech dělostřelectva, Mezinárodním dni učitelů a Dni matek je tu konečně něco pro nás ženy – které se necítíme být ani dělostřelkyněmi - i když málokdy mineme cíl, ani učitelkami – i když máme partnera a psa tendenci rovnat a vychovávat, ani matkami – protože pečlivě polykáme pilule, je tu svátek, který si můžeme vychutnat podle svého gusta! Ženy plnokrevnice, které mají to štěstí, že dosahují orgasmů jen, co vidí nahé kuře v Lidlu, i ty ženy, které prožijí flirt s orgasmem na prvním rande online, dokonce i ženy vdané, rozvedené a single při sebemazlení – ty všechny můžou dnes slavit! Nenechte si kazit svůj ,,Orgasmus day“ den tím, že statistiky tvrdí, že orgasmus hraje až 70 % českých žen! Dobrá, občas chceme být jen hodné a udělat lopotícímu se samci mezi stehny radost… už jen proto, aby se příště snažil znovu a rád. Možná, že to trošku nasténáme, protože chceme dokoukat Sex ve městě, kde to Samantha opravdu nehraje. A někdy prostě chceme jen, aby to bylo rychle… Nakonec ruku na srdce - muži by také hráli, jen kdyby jejich divadýlko nebylo tak hmatatelné :-)

Než však rozkrojíte pomyslný dort k Mezinárodnímu dni ženského orgasmu (v jakém asi bude tvaru?), je dobré najít někoho, kdo s Vámi tento den a 365 následujících repríz oslaví! Na seznamce Laskomat je jistě zástup mužů a žen, kteří hledají ty, kteří budou více žít a méně hrát… Věřte, že celý tým Laskomatu bude dnešní den nejen slavit s Vámi, ale i čekat na to, kdo se zítra pochlubí, že dnešní Mezinárodní den ženského orgasmu oslavil, jak se patří!

1 Fotografie
LASKOMAT SLAVÍ MEZINÁRODNÍ DEN ŽENSKÉHO ORGASMU! 1
Další články