Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

BETH DITTO - ČECHRAČKA ŽENSKÉHO SEBEVĚDOMÍ

BETH DITTO - ČECHRAČKA ŽENSKÉHO SEBEVĚDOMÍ
Foto: ninanord
Autor: Bond.girl. XXL

7. srpen 2014 22:20

Hledáte  - li v článku střední proud hudby, nějakou tu éterickou krásku v mušelínu, co lká do mikrofonu a lomí kostnatýma ručkama do rytmu hudby - TAK PŘESTAŇTE ČÍST!

Tohle je velký, hlučný, zmalovaný, s energií jaderné turbíny a se stejnou dávkou elegance! Pokud byla Adele něčím výjimečným svou ,,velikostí", byla pouze předskokanem plnoštíhlosti a spolehlivě jí převálcovala BETH DITTO ze skupiny Gossip. Beth je mimořádná nejen svým zpěvem, který Vám rozvibruje každou buňku v těle a nutí Vás tančit, ale i tím, jak Vás zavalí kily, špeky a oblinkami v upnutých modelech, které nenechají žádný prostor pro fantazii! Beth nenacpete do velikosti 38 a jak vidno, ani jí to netrápí. Žije si svůj život naplno, stejně, jak naplno zpívá, skáče, vrtí se a třeští, že máte pocit, že jí musí během koncertu rozdýchávat doktor House:-)

To, za co musíme být Beth Ditto vděčny je fakt, že vnesla mezi nás plnoštíhlé, boubelaté, tlusté a korpulentní (pojmenuj podle váhy) trend ,,KDYŽ TO MÁŠ - TAK TO UKAŽ". Konec upjatých oděvů a vrstvených vestiček a mikin. Konec beztvarých a černých modelů, které z nás dělají černé můry se zplihlými vlasy. Konec společných selfíček, kde se schováváme za skupinku dětí, auto nebo strom a není li zbytí, tak před foťákem zatahujeme břicho s takovou urputností, že to vypadá, jako bychom rodily dvojčata i s kočárkem:-)  Beth nám ukázala nejen oblečenou verzi, ale i verzi in natura. Je pravda, že pro slabé povahy je to odpudivé panoptikum, ale pro nás ostatní a odvážné je to jasná zpráva světu - JSEM TU TLUSTÁ A KRÁSNÁ!

1 Fotografie
BETH DITTO - ČECHRAČKA ŽENSKÉHO SEBEVĚDOMÍ 1
Další články