Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

NEJLEPŠÍ SEZNAMKA PRO SPORTOVNÍ NADŠENCE: HORSKÁ VÝZVA V KRKONOŠÍCH

NEJLEPŠÍ SEZNAMKA PRO SPORTOVNÍ NADŠENCE: HORSKÁ VÝZVA V KRKONOŠÍCH
Foto: blmiers2
Autor: Adéla

6. srpen 2014 13:20

Poslední ze seriálu závodů Rock Point Horská výzva se chystá už na sobotu 9. srpna mezi úchvatné krkonošské hřebeny. Přijít otestovat fyzičku nebo se jen tak pobavit a dát si rande s přírodou může úplně každý, a i když se vám nebude chtít podávat sportovní výkony, můžete si užít doprovodný program u startu v Peci pod Sněžkou.

„Ve dvou se to lépe táhne – a právě proto je Rock Point – Horská výzva závodem dvojic,“ vysvětluje nadšeně organizátor akce Pavel Zitta. Horská výzva je určená všem věkovým i výkonnostním kategoriím, startovat v závodech může každý, kdo rád sportuje a líbí se mu pohyb v horách. „Prioritou je uspořádat kvalitní, masové, organizačně zajištěné závody pro každého, kdo si troufne na takovou porci kilometrů. Ať už má ambice na umístění, hecnul se s kamarády, nebo chce jen prostě zkusit, jestli to dá,“ popisuje Zitta. Hlavní podle něj je, aby si to každý užil!

Start závěrečný díl seriálu Horské výzvy se chystá na pátek 8. srpna do Pece pod Sněžkou. Tradičně pět minut před půlnocí odtud budou vyrážet nejodvážnější nadšenci na 64 kilometrovou trať do Špindlerova mlýna. Láska ke sportu se ale musí pěstovat postupně, proto se chystají i kratší varianty.

Na krátkou a střední trať vyrazí sportovci v sobotu dopoledne, na poloviční trasu v devět a o hodinu později na nejkratší sedmnáctikilometrovou. Nejméně náročný závod začíná jako ostatní v Peci pod Sněžkou a vede přes Luční boudu rovnou směrem k Výrovce. Důležité je, že každý ze závodníků si po cestě vychutná malebný výhled ze Sněžky

1 Fotografie
NEJLEPŠÍ SEZNAMKA PRO SPORTOVNÍ NADŠENCE: HORSKÁ VÝZVA V KRKONOŠÍCH 1
Další články