Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Oťukávačka na Láskomatu - aneb jak to nezkazit v prvním kole

Oťukávačka na Láskomatu - aneb jak to nezkazit v prvním kole
Foto: © Strych9ine photography
Autor: Bond.girl. XXL

5. srpen 2014 20:04

Když už jsme tady (myslím na Laskomatu), tak se s tím seznamováním poperme společně... Bond.girl. XXL. za Vás leze do vztahového ringu.  Zvoní první kolo ,,OŤUKÁVAČKA,,.

Seznamka: je od slova seznámit se. Není to jen nakukování do profilů, a nebo se připojit a jít se psem na cvičák. Piš - bav se a neber se příliš vážně. Dej do psaní víc než jen smajlíky a holé věty. Věty typu ,,jak se máš" a ,,taky ti je vedro" konverzaci zabijou v první minutě. Ber to tak, že protějšek není meteorologická stanice a o zpoceném čele není možno psát celý den:-)

Bond. girl. XXL radí samečkům a samcům: Zaujmi protějšek ne tím, jakou káru máš, ale spíš co Tě zajímá a jak trávíš volný čas. To, že kalíš s kámošema je fajn, ale znamená to, že na svou holku nebudeš mít čas? Pro dospělé muže - máš jen jednu šanci buď zaujmout, nebo dostat nálepku ,,nuda". Neztrácej čas, příliš nepřemýšlej nad psaním, vypal to rovnou, jen tak neztratíš kouzlo překvapení.

Bond. girl. XXL radí samičkám a samicím: Vtipkuj i na svůj účet - řekne to o tobě víc než deset stylizovaných fotek s našpulenou pusou:-). Hadry, kabelky a připletený vlasy jsou fajn, ale co proboha s tím na Laskomatu? Pro dospělé ženy - o vaření je to jinde a na nemoci celého těla je doktor!

Dobrá rada pro všechny - pište tak, aby to váš protějšek chytlo v první větě! Dejte si navzájem šanci najít to, co hledáte a hledat to, co chcete najít! 

1 Fotografie
Oťukávačka na Láskomatu - aneb jak to nezkazit v prvním kole 1
Další články