Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rtěnka s balzámem Soft Sensation Lipcolor Butter od Astoru tu fakt ne!

Rtěnka s balzámem Soft Sensation Lipcolor Butter od Astoru tu fakt ne!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

4. srpen 2014 19:12

Čágo bélo! Dneska se podíváme na zoubek bálzámo-rtěnce nebo rtěnko-bálzámu?

Ač by se mi to líbilo, nejsem zrovna ten člověk, který, když se v obchodě objeví novinka, hned pro ni letí. Tyto věci mě nechávají (nebo spíš se snažím, aby mě nechávaly) částečně chladnou. Většinou si mě takové produkty získají, když jsou ve zvýhodněné ceně, tedy v akci, nebo slevě. To jsem pak schopná obejít tři drogerie, zjistit ceny a koupit fakt to nejlevnější.

Takto to bylo i u dnešního produktu. Jeho obvyklá cena je kolem 160 korun. Já jej koupila za 99 korun. Za tu cenu, říkám si, proč ne? Po několika dnech jsem si ale celkem jistá, proč fakt ne!

Dnes tedy bude řeč o Soft Sensation Lipcolor Butter od Astoru - Tento balzám jsem koupila v oranžovém odstínu s názvem 005 Pretty Poppy. Na výběr bylo dalších 7 odstínů, které byly od nude až po červené barvy. Jak jsem již zmiňovala, jeho běžná cena se pohybuje kolem 160 korun, což je sakra dost, když si uvědomím, že za takovouto cenu koupíte i celkem kvalitní, pěkně pigmentovanou rtěnku, jakože fakt rtěnku!  

Co je fajn, je konzistence rtěnky, ta je fakt příjemná, jako když nanášíte balzám. Ne nadarmo je to Lipcolor Butter. Nanáší se pěkně, ale abyste docílily s tímto odstínem nějakého zbarvení, tak musíte vrstvit. Tato balzámo-rtěnka obličej prozáří, rty hydratuje a oblékne je do velmi pěkného oranžového odstínu. A to je konec pozitiv...

Negativa přijdou, jakmile pijete či jíte. Tento produkt nevydrží prostě vůbec nic. Pití, oukej, ještě trochu zvládne, ale jídlo fakt ne. Na okraji rtů zůstane oranžový (a už ne úplně pěkný) nádech.

Co se týče obalu, tak se mi líbí, manipulace je taky fajn. Ale teda za 160 korun by se alespoň zlatavý potisk nemusel sloupávat a smazávat. Balzámo-rtěnku mám cca tři týdny a obal vypadá už pěkně jetě a to jej pořád netahám s sebou – lze si povšimnout na fotkách.

Takže vedrikt? Za mě je to celkem zklamání, protože škoda i těch 99 korun, co jsem za to dala. Možná jsou jiné odstíny kvalitou jinde a třeba zrovna ty červenější a růžovější barvy vydrží snad více.

Tak a to je vše! 

4 Fotografie
Rtěnka s balzámem Soft Sensation Lipcolor Butter od Astoru tu fakt ne! 1
Soft Sensation Lipcolor Butter od Astoru
Soft Sensation Lipcolor Butter od Astoru
Takhle vypadá na rtech
Další články