Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

OČNÍ STÍNY NA TISÍC ZPŮSOBŮ POMOCÍ PALETKY GLAMOUR DAYS

OČNÍ STÍNY NA TISÍC ZPŮSOBŮ POMOCÍ PALETKY GLAMOUR DAYS
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

2. srpen 2014 23:07

Zdárek párek! Pokud zrovna nejste fanynka výrazných rtěnek nebo si netroufáte na rudé rty, možná se ráda zaměřujete právě na oči. Oči jsou oknem do duše, a když jsou krásně zvýrazněné a nalíčené, určitě upoutají nejednoho muže. :-)

Právě proto mám dneska připravenou recenzi na paletku stínů od Makeup Academy. Osobně jsem nikdy dříve stínům na oči moc nefandila a dlouho jsem je neuměla nalíčit tak, aby to bylo pěkné a ne jako, když mi dá někdo pěstí. Postupem času jsem jim přišla na chuť a teď již nějakou dobu zkouším, experimentuji a baví mě to čím dál víc. :-)

Tato paletka je nejen pro začátečníka jako dělaná. Její cena se pohybuje kolem 170 korun. Balení je klasické plastové, ale zdá se být bytelné. Kdyby si však paletka chtěla nečekaně udělat letecký den, tak tomu úplně nevěřím, že by vydržela.

Paleta obsahuje 12 fakt hezkých stínů, z toho tři jsou matné, zbytek obsahuje shimmer. Kombinace barev je velmi vydařená. Díky tomu lze vytvořit jak líčení jemné a nenápadné, tak líčení barevné, výrazné a chcete-li bláznivé. Nebo jednoduše jak denní líčení, tak večerní. Já sama pro sebe razím spíše „usedlejší“ odstíny, jako je hnědá, šedá, nude, což tato paleta splňuje. Balení obsahuje ještě dva pěnové aplikátory, které jsou podle mě úplně k ničemu, ale pokud to s nimi umíte, tak jak je libo.

Co bych vychválila je výdrž. Ta je opravdu dobrá a s bází pod oční stíny Vám vydrží stíny na víčkách s přehledem skoro celý den (pokud se teda nepečete na slunci, protože pak mají stíny po nějakém čase tendenci slévat se do vrásek). Pigmentace je, řekla bych, průměrná a odpovídá ceně. Matné stíny mají pigmentaci o dost horší, než stíny se shimmerem, ale vzhledem k tomu, že matné jsou pouze tři, tak to není taková trága. Nicméně abyste dosáhly výraznějšího looku, tak to chce trochu snahy a trpělivosti. Musím říci, že tyto stíny i krapet práší, takže pokud to jde, tak bych doporučila nejdřív nalíčit stíny a až poté nenést make-up. 

Suma sumárum, tato paleta je za tu cenu fakt moc fajn. Možná nezůstanu jen u jedné. :-)

Toť pro dnešní vystínovaný den vše! 

3 Fotografie
OČNÍ STÍNY NA TISÍC ZPŮSOBŮ POMOCÍ PALETKY GLAMOUR DAYS 1
Paletka MUA
Paletka MUA
Další články