Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

DESPERADOS HIGH JUMP!

DESPERADOS HIGH JUMP!
Foto: Xosé Castro Roig
Autor: Adéla

2. srpen 2014 23:00

SEZNAMKA DOPORUČUJE: VYRAŽTE ZA ZÁBAVOU NA DESPERADOS HIGH JUMP!

Akce plná adrenalinu a zakončená nezapomenutelnou párty. Přesně tak má vypadat letošní Desperados High Jump, otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě. Znáte lepší příležitost, jak se seznámit s pohodovými lidmi?

Nejstarší cliffdivingový závod v Česku a jedna z nejoblíbenějších akcí léta se jmenuje Desperados High Jump a koná se v pátek 1. a sobotu 2. srpna v žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami. Soutěžit v akrobatických skocích do vody v romantické atmosféře volné přírody tu bude absolutní světová špička.

Na akci se chystá i dlouholetý fanoušek Jakub Tomek, který se vyjádřil jasně. „Pro mě už od roku 2008 nej akce léta, protože kdo chce a umí … Létá!“

Kromě perfektní show exhibičních skokanů a extrémních skoků do vody včetně placáků z třiceti metrů chystají organizátoři i zábavou přetékající doprovodný program. Na Desperados High Jump předvede svoje umění třeba Martin Šonka, jediný Čech startující na prestižních závodech akrobatických letců Red Bull Air Race.

Na své si přijdou i slečny, nachystaná je mimo jiné exhibice pole dance, čili tance u tyče. Dámy se ale nemusí jen dívat, každá si může tento ladný a sexy sport také vyzkoušet. Muži se pak už můžou jenom kochat.

Na závěr je připravená strhující párty, která se jistě protáhne až do svítání! A kdo ví, třeba na vás láska čeká u Příbrami. A když ne, tak si téměř jistě užijte nějaký ten flirt. Tak sbalte kamarády a neseďte doma.  

1 Fotografie
DESPERADOS HIGH JUMP! 1
Další články