Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Voňavé boty MEL - hit léta

Voňavé boty MEL - hit léta
Foto: Míša
Autor: Míša

30. červenec 2014 16:14

Plastové botky MEL, hit letošního léta. Znáte je? MEL je mladší sestra neméně známé světové brazilské značky MELISSA. Přesný název je Mel by Melissa. Obě sestry se na českém trhu těší nemalé oblibě.

A co je na nich tak zvláštního? Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který se nazývá Melflex, jde vlastně o recyklovatelný plast, který je hypoalergenní, 100% zdravotně nezávadný a voní neodolatelnou květinovou nebo ovocnou vůní. Díky tomto materiálu botky krásně sedí na noze, doslova se jí přizpůsobí. Chůze vám bude připadat opravdu jako v pohádce.

Celá kolekce obsahuje jedinečné kousky bot s originálním designem, které jsou cenově dostupné i pro mladší zákaznice. Vzhledem k tomu, že botky jsou vyráběny v pestrých barvách, jsou právě mladší slečny hlavními zákaznicemi.

U MEL si přijde na své myslím opravdu každý. V nabídce najdete mnoho druhů těchto skvostných botiček. A od bot na podpatku, po baleríny, sandále a žabky, dokonce i klasické pantoflíčky.

A kam si zajít tento hit letošního léta zakoupit? Ale stačí mrknout na internet, eshopů s MEL je mnoho. Kamenné obchody existují bohužel zatím jen v Praze a Brně.

2 Fotografie
Voňavé boty MEL - hit léta 1
Mel
Další články