Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Chystá se největší párty – Hip Hop Kemp pomalu klepe na dveře!

Chystá se největší párty – Hip Hop Kemp pomalu klepe na dveře!
Foto: Joshua Hoffman
Autor: Adéla

29. červenec 2014 23:38

Největší hip-hopový svátek se blíží! Už jen necelý měsíc zbývá do začátku Hip Hop Kempu, do Hradce Králové se chystají největší hvězdy a festival s atmosférou má už jasný program.

Obří mejdan bude hostit ty nejslavnější jména současné scény a své si najde opravdu každý. Představí se nejen domácí, ale i evropská a světová jména.

Unikátní Hip Hop Kemp nabídne už po třinácté to nejlepší z nejlepšího. Z hlavních hvězd se představí třeba kvalitní grupa Onyx, Cee Lo Green, Krs One, za srdce chytne Nilal, Majk Spirit, ale i Android Asteroid. Se zastávkou v Hradci Králové počítají i Marc Hype nebo Edgar Wasser. „Topový ročník to bude,“ myslí si fanoušek Lukáš Kouřil.

Chybět nebude tradičně ani nadupaný doprovodný a taneční program, který dělá z festivalu nekonečnou párty. Hip Hop Kemp byl dokonce americkou CNN zařazen mezi nejlepší festivaly na světě. Na dvacet tisíc návštěvníků souhlasí!

Na největší hiphopovou událost ve střední Evropě si můžete pořídit vstupenku do konce července za 1400,- Kč, na místě pak o dvě stovky dráž. „Budu asi celý červenec o hladu, ale snad to dám,“ svěřila se Petra Netušilová. Tak co, dáte to taky?

2 Fotografie
Chystá se největší párty – Hip Hop Kemp pomalu klepe na dveře! 1
Ilustrační foto
Další články