Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rudá rtěnka, která mě baví!

Rudá rtěnka, která mě baví!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

28. červenec 2014 11:40

Vzhledem k tomu, že na Laskomatu (a nejen zde) se ženy chtějí líbit, chci se s Vámi podělit o své zkušenosti, názory a rady ohledně kosmetiky, zvláště té dekorativní. Jsem kosmetická nadšenkyně, které je 23 let a jmenuji se Markéta. Témata jako krása, péče o tělo, vlasy, dále móda mě velmi baví a o tuto (ne)problematiku se ráda zajímám. Beru to zejména z pohledu běžného zákazníka a preferuji zvláště pak to, že i s dekorativkou, která mi nevytuneluje peněženku, se dá vykouzlit pěkné líčení a není mnohdy potřeba drahých produktů.

Výrobky se snažím recenzovat naprosto objektivně ale i tak, jak to vidím já, tedy může se stát, že to, co nevyhovuje mě, může být pro Vás naopak produkt k nezaplacení. :-)

Nebyla bych to já, abych se nezmínila o tom, že jsem trochu blázen do rtěnek. Mám jich dost a nehodlám přestat. V dnešním článku bych se tedy ráda podělila o názor alespoň na tu moji nejnovější.

Lasting Finish by Kate Matte Lipstick 111 Kiss of Life - Tato rtěnka není v našich drogeriích žádnou novinkou a její cena se běžně pohybuje kolem 130 korun. Obal je celkem pěkný a bytelný. Vůně je příjemná, ale na rtech cítit není.

Kiss of Life je taková červená klasika, která má matný finish, tedy neobsahuje ani žádný shimmer či třpytky, a na rtech se prostě neleskne.

Rtěnka se nanáší velmi dobře a rty krásně zvýrazní, avšak, jak je u takovýchto červených patlátek na rty zvykem, vypadá líp s konturou. Právě konturovací tužka prodlouží výdrž a díky ní rtěnka přečká na rtech pití a částečně i jídlo celkem bez problému. Bez kontury sice rtěnka pití zvládne, ale jídlo ne tak docela. Já osobně po jídle rty upravuji téměř vždy – zejména pokud mám výraznější odstín.

Ač má rtěnka matnou konzistenci a není hydratační, tak rty nevysušuje. Alespoň teď v létě ne. Věřím tomu, že problém s vysoušením by mohl nastat na podzim nebo v zimě, kdy sama mám se suchostí rtů trochu potíže. Snad jediné, co mi na tomto produktu vadí, je to, že barva leze do vrásek na okraji rtů. Není to nijak extra výrazné, ale prostě je to tam. Nicméně to je obecně problém dlouhotrvajících rtěnek.

Takže výsledek? Ano! Mě tato rtěnka baví, na rtech vypadá krásně a myslím, že si z této řady ještě nějakou koupím. :-)

Toť z dnešního úvodu vše a příště nashle!

Markéta 

4 Fotografie
Rudá rtěnka, která mě baví! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články