Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak zabodovat a seznámit se? II. díl

Jak zabodovat a seznámit se? II. díl
Foto: Photopin
Autor: Mirka Novotná

18. červenec 2014 21:22

Co dalšího můžete udělat pro to, abyste zvýšili své šance na seznámení? Váš vzhled je třeba umět prodat a k tomu Vám pomůže dobrá fotka.

2) Dobrá fotka - Zaregistrujte se na Laskomat a v klidu si projděte fotky dalších zaregistrovaných. Je pochopitelné, že někteří z vás potřebují chránit své soukromí i na seznamce. Jenže co naplat, když nemáte v profilu fotku nebo tam máte například koalu či tučňáka, což jsou oblíbená zvířátka některých našich uživatelů :-), jsou vaše šance na seznámení mizivé – takřka žádné. Právě z toho důvodu, že KAŽDÉMU, kdo se chce seznámit ZÁLEŽÍ na vzhledu svého protějšku – stejně jako vám, kteří svou fotku nemáte a sami si prohlížíte profily těch, kteří je mají. Je to způsobené tím, že jako první vás na profilu uživatele vždy zaujme fotka. Vlastnosti uživatele opravdu vidět nemůžete takže fotka je tím jediným, co vás může oslovit. 

Laskomat chrání soukromí dobrou pojistkou k tomu je i to, že si profil jakéhokoliv člověka, kterého nechcete, aby vás kontaktoval, můžete zablokovat.

Chyby, kterých se na fotografiích dopouštíte jsou: na fotce jste z dálky nebo až příliš blízko, kdy si držíte jednou rukou foťák těsně nad svou hlavou. Další chybou je vyfotit se v koupelně či v jiném neatraktivním prostředí. Každý opravdu nemusí vidět, jaký máte doma nepořádek. Ani v jednom případě to nepůsobí dobře a vy si sami snižujete šanci na lepší hodnocení. Jděte do toho znova, zkoušejte tak dlouho, až budete s fotkou spokojeni (a kamarád či kamarádka vám jí schválí).

Vyfotili jste si jen nějakou část těla – nejčastěji trup. Je sice hezké vidět vaše břicho, ale břicho není tvář! Krokem vedle je umístit přesvícenou fotku, což je stejné, jako byste ji na profil ani nedali.

Jak napravit chybu s fotkou

Už naši předci znali přísloví ,,Nekupuj zajíce v pytli“. Na seznamce to platí dvojnásob – Je přece stejně důležité vidět, stejně tak, jako být viděn! Řeči o tom, že důležitá je povaha a ne vzhled je sice fajn názor, ale jednoho dne dojde k setkání a být odmítnut, nebo odmítnout protějšek jen proto, že se vzájemně fyzicky nepřitahujete, je zklamání, které by nezachránila ani koupě pěkného zajíce v saténovém pytli! Vaše psychické kvality nikdo na seznamce neuvidí, o to více se snažte vypadat na fotce dobře!

Nejlépe uděláte, když využijete služeb profesionálního fotografa. Ten vám udělá hezkou fotku, kterou budete moci využít nejen pro seznamku, ale i na jakoukoliv jinou příležitost, kterou přinese život. Na dobré fotce můžete doslova prodat výše uvedené atributy a budete určitě více úspěšní, než-li jste byli předtím.

Další možností je ta, že využijete foťáku se samospouští. Fotka však nikdy nebude vypadat tak hezky, jako od profesionála. V každém případě nezapomínejte umístit na profil jakékoliv seznamky fotky dvě a to svého obličeje i těla (v oblečení). Každý pak získá reálnou představu toho, jak vypadáte.

1 Fotografie
Jak zabodovat a seznámit se? II. díl 1
Další články