Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

České modelky, prsa, zadek a nuda!

České modelky, prsa, zadek a nuda!
Foto: Photopin
Autor: Bond.girl. XXL

21. červenec 2014 12:01

Jsou mezi námi, poznáte je lehce – jsou to ta stvoření, která jsou nedílnou součástí všech párty, večírků i ranních dojížděček. Postavíte li - je vedle sebe, mají stejné znaky – unylý výraz v tuctovém obličeji, na kterém ale vizážista makal pár hodin, dlouhé vlasy, psík a půjčené hadérky.

Pokud ještě tápete, o kom to dneska bude - nebudeme vás napínat. Dnešní písmenka budou o SOUDOBÝCH ČESKÝCH MODELKÁCH.

Modelka či manekýnka je žena, která propaguje módu (oblečení na módních přehlídkách), dělá reklamu různým výrobkům (tištěná reklama v médiích, výstava automobilů apod.) a svou přítomností pomáhá propagovat významné společenské i podnikové akce. Některé z nich se stanou široce známými a mohou využívat svou popularitu k propagaci neziskových nadací.

Hu, tak to je rána – marně přemýšlím, jestli ty ploužící se stvoření na českém přehlídkovém mole propagují módu, nebo spíše výkřiky do módní tmy. S tvrzením, že modelky propagují výrobky můžeme souhlasit, krásně do kamery pijou vodu, žvýkají chleba se sýrem a nebo jedí jogurt. K propagaci aut se dostanou až ve chvíli, kdy zobnou boháče a on jim za jejich přízeň koupí nějakou předraženou kárku (asi za lízink).

Zábavné je si představit, že jejich přítomnost pomáhá propagovat významné společenské akce… Souhlasíme v případě, kdy společenskou akcí je otevření nočního baru, tématický pátek v klubu, nebo lyžovačka ve Špindlu. Za odměnu se ukázat na narozeninách jakési celebritky, poválet se na baru a pak se ztratit s kýmkoliv, kdo je sveze. Tak tohle tím vyhledávač nemyslel, že? Vrcholem je myslet si, ze ty, které se stanou široce známými mohou využívat svou popularitu k propagaci neziskových nadací. Zde by bylo možno mluvit o tiskové chybě – české modelky jsou zásadně ziskové!

Směšné je hodnocení našich soudobých českých ,,modelek“. Co je spojuje? Umělá prsa, která vydávají za svá, i když jim silikon leze podpažím, kostnatý zadek, který občas ukážou na přehlídce prádla a hluboké myšlenky, které se jim honí v hlavičkách.

Nesmíme zapomenout, že většina modelek má tajné vztahy s tajnými muži, ,,chodí ty přehlídky“ a touží po lásce na celý zbytek života. A tak hledají, bezcílně bloudí na  přehlídkách, večírcích, barech a festivalech. To by bylo, aby se neurodilo, že? Je fajn, když si myslí, že nikoho nezajímají jejich prsa ani zadek. Hlavně že mají rády zvířátka a chtějí velkou rodinu, děti a hodného manžela. Najít si toho pravého muže (na barvě očí jim až tak nesejde), zahnízdit a stát se vdanou paní dá ale práci. České modelky se ale nevzdávají - osloví skoro každého muže, který je volný (a nebo svolný). Při hledání je ale důležité myslet na propagaci neziskových nadací, ale to je v pořádku, muži na baru mají silně vyvinuté sociální cítění, že :-)

1 Fotografie
České modelky, prsa, zadek a nuda! 1
Další články