Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Bora Bora - Ráj na zemi, který vám může na chvíli patřit!

Bora Bora - Ráj na zemi, který vám může na chvíli patřit!
Foto: Four Seasons Resort Bora Bora
Autor: Laskomat

14. červenec 2014 22:05

Blíží se čas dovolených, čas kufrů, shonu a krachu cestovních kanceláří. Blíží se čas, kdy budeme s napětím sledovat nejen předpověď počasí, ale i stávky železničářů a leteckých společností. Stres nás neopustí ani cestou na letiště, ani ve chvíli, kdy dosedneme na runway předražené destinace.

První ránu dostaneme ve chvíli, kdy na parkovišti hotelu potkáme nepříjemného souseda z našeho domu a jeho manželku. Knokaut přijde v okamžiku, když zjistíme, že bývalá milenka sedí u našeho stolu s novým objevem (tím prťavým seladonem z obchodního oddělení). Naše budoucí dovolená se stala peklem… tak proč si nepřát se mávnutím kouzelného proutku (nebo kreditní kartou) ocitnout v ráji? Jeho jméno je Four Seasons Resort Bora Bora.

Máte pocit, že sníte a ocitli jste se v nebi? Sněte spolu s námi o místě, které je nadpozemsky krásné, ale přesto dostupné. Zapomeňte na všechny vaše dovolené, které jste zvládli se zavařenými konzervami, šiškou turisťáku a taškou polévek v sáčku. Na tuhle dovolenou musíte mít ,,koule“.

Nebudeme si nalhávat, překrásný Four Season Resort Bora Bora ve Francouzské Polynésii nabízí vyšší level vašich představ, ale to si přece zasloužíte! Noc pro dva (se snídaní) se pohybuje mezi 900 - 1000 dolarů je více, než jsou někteří z nás ochotni utratit, ale luxus, který získáte se vám mnohonásobně vrátí. Nevěříte?

Nechte se hýčkat a nebojte si přát vše, co vám tento ráj na zemi nabízí.  Vaše dovolenkové ,,menu“ má našlapaný jídelníček! 

Jako předkrm Four Season nabízí kýčovitě modré nebe skoro bez mráčku, které vám zjemní chutě. Podívejte se, jak se dotýká oblak nejvyšší hora Bora Bora Mount Oteman.

Nechtěli byste bydlet v luxusních chatičkách či vilách havajského typu, které Vás potěší svou velikostí často větší než Váš byt :-) mezi 100 - 500 m2, zapuštěných na kůlech v moři, kam můžete kdykoliv sestoupit nebo rovnou skočit pěknou šipku?

Komu by to nestačilo, na terásce u své luxusní chatičky najde soukromý bazének.Snová představa - ležíte ve vaně plné orchideí a ze svého pokoje se díváte na moře... Kdykoliv se můžete přímo z pokoje rozběhnout po bílé pláži s velejemným pískem, která se zvolna svažuje do moře. Hlavní chod nabízí rozmanité chutě plné exotických ingrediencí v luxusních restauracích, které v tomto resortu najdete čtyři. Nevíte co ochutnat, co dřív poznat? Bujnou vegetaci ostrovů s rostlinami a květy, které vás omámí svou rozmanitostí? Nebo máte chuť na dary moře, které si můžete prohlédnout během podmořského potápění? Ještě se nemůžete nabažit? Dopřejte si vše, co vám Four Season Resort nabízí.

Je libo fitness pod vedením profesionálů, nebo tenisové kurty nejvyšší kvality? Toužíte nechat se rozmazlovat smyslnými exotickými masážemi, které uvolní nejen vaše tělo, ale i mysl a zkrášlovacími technikami, které z vás učiní bohyni Bora Bora?

Věřte, že na tomto místě ztratil čas svůj smysl… v destinaci Four Season zapomenete na hodinky, termíny a datum v kalendáři. Bavte se, odpočívejte, relaxujte. Je libo plavba lodí, večerní tance s polynéskými tanečnicemi, které vám rozproudí evropskou krev? Nebo toužíte poznávat přírodní krásy ve vnitrozemí ostrovů? V ráji je dovoleno vše, stejně tak jako vám…

10 Fotografií
Bora Bora - Ráj na zemi, který vám může na chvíli patřit! 1
Luxusní chatičky
{$nadpis} {$i}
Chatka
Obývací hala
Koupelna
Pohled z vany
Soukromý bazén
Výhled z bazénu
Jen krok dolů
Další články