Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Chodící omalovánka – Lucky Diamond Rich

Chodící omalovánka – Lucky Diamond Rich
Autor: Lukáš Veselý

14. červenec 2014 18:26

Ne, tohle není zvíře, ani mimozemšťan, ani další český kandidát na prezidenta. Koukáte na člověka. A slavného člověka. Lucky Rich Diamond je totiž nejpotetovanější chlápek na světě.

To se takhle jednou narodilo na Novém Zélandu roztomilé děťátko, které ale vůbec nechtělo být roztomilé. Odmala toužilo stát se chodící omalovánkou. Jenže dokud si nenechal udělat první kérku – logo žonglérského klubu, kde vystupoval, nevěřil, že se mu to může povést.

Od jeho 35 let už svítilo jméno Lucky Diamond Rich v Guinessově knize rekordů. Podle svých slov má jen jedno tetování, to ale pokrývá 100% povrchu těla. Včetně ušních boltců, podpaží, penisu... Kvůli své kuriózní zálibě strávil ve zkrášlovacích salónech 1150 hodin (navštívil 136 tatérů v 17 zemích světa). Stále totiž nebyl s výzdobou spokojený, proto si některé části nechal pokrýt hned několikrát

Jeho kérky nemají žádný hlubší význam, na sobě má od květin, přes postavy  a nápisy snad úplně vše. Teď se mu zalíbila práce s bílým inkoustem, takže některá místečka nejsou úplně černá.Mohlo by mu to už stačit, ale to by nebyl blázen Lucky Diamond. Všechny své zuby si teď nechává postupně nahrazovat stříbrnými implantáty.

Kde tohle skončí? Počmáraný jazykem a předkožkou?

A co vy, jak se vám líbí tetování?

3 Fotografie
Chodící omalovánka – Lucky Diamond Rich 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články