Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Vztahový seriál hvězd: Agáta a Jakub - párem až do smrti?

Vztahový seriál hvězd: Agáta a Jakub - párem až do smrti?
Autor: Bond.girl.XXL dle námětu Miroslavy Novotné

19. březen 2017 18:12

Dnes představujeme ve ,,Vztahovém seriálu hvězd“ věčné provokatéry HAPRA (Hanychová - Prachař), kteří spolehlivě umí vybláznit bulvár svými kousky! Možná se dočtete, k naší hrůze, že Agátka a Kubík jsou v soukromí nudný párek v tepláčkách, co sjíždí telenovely a tajně luští sudoku? Nechte se překvapit, jestli nás hvězdy ohromí zjištěním, že jsou párem navěky! Otázkami vztahů dle hvězd a radixů nás provede Astropsycholožka Mirka Novotná Bittnerová.

Na Agátu a Jakuba nemusíme mít křišťálovou kouli a kočku na rameni, aby jsme si uměli představit, s kým máme tu ,,čest".

Základem jejich soužití je holý fakt, že oba jsou kojeni popularitou a bulvárními plátky. Baví se skvěle kousky, které předvádí na ,,pódiu". Agáta se vybouří na mole, na večírcích, a v minulosti v kotrmelcích s paparazzi, Jakub /ten klouček s pohledem smutného baseta/ se vyřádí v kapele Nitghwork.

Je s podivem, že Jakuba i Aguš spojuje praktický pohled na běžný život, ke kterému dokážou oba přistupovat s neuvěřitelnou pracovitostí. To je také základ jejich společného života - oba tvrdě pracují ,,tam za zdí", takže doma chtějí mít klid a pohodu.

Agáta může vystupovat navenek jakkoliv, ale nedá se jí upřít to, že se umí postarat nejen o sebe a synka, ale i partnera. Je to dokonalá "hospodyňka", která svou péčí dokáže nabídnout Jakubovi pocit bezpečí a klidu, což oba vyladí do pohody! Když k tomu přidáte umění (škoda, že bez fotografů a televizních kamer) užít si plnými hrstmi všechny požitky v radostném soužití, mají naši holoubci vystaráno! Agáta, protřelá to žena ví, čím dokáže pocity rozkoše, živočišné radosti a pohody v Jakubovi rozdmýchávat! Pak se nedivme, že spokojenému Jakubovi Agátina péče imponuje, navíc přináší oběma vnitřní pocit uspokojení, partnerské jistoty, zázemí a spokojenosti.

Nebudeme si nic nalhávat, Agáta je ženská, která drží otěže partnerského vztahu v něžných ručkách. Pamatujete, kde se vzal partner Dopita a kde je mu dnes konec? I toho si je Prachař vědom.

Co z obou přímo září, je jejich emoční a sexuální souhra. Tam je vidět dokonalý soulad a podle hvězd to musí být někdy pěknej nářez! Oba dva jsou vášnivými typy, kteří jsou k sobě silně sexuálně přitahováni. Jejich společná energie (ať si dobíjí své baterie jakoukoliv praktikou) jim dává křídla. A zapracují - li společně na jejím usměrnění, dosáhnou nevídaných výsledků. A proč ne? Vždyť na sobě makají, tvrdě pracují, profesně se podporují a inspirují, takže jejich ego praská ve švech!

Není všechno zlato, co se třpytí, takže to ve vztahu HAPRA může pěkně haprovat! Je tu nebezpečí, které může nastat ve chvíli, kdy ti dva spolu už nebudou jen ,,partneřit", ale soupeřit o pozice ve vztahu. Agáta je dračice, o tom žádná, ale mazánek Jabub, který vypadá tak krotce, má taky svou mužskou taktiku. Jde o to nedovolit, aby se vztah stal bojem o to, kdo má navrch, kdo bude úspěšnější a dominantnější.

Ale nemluvme o konci, když jsme ještě na začátku. Teď jim ještě vzájemně imponuje to, jak jsou oba rozdílní. Oba si budují své pozice ve vztahu, i když každý po svém. Prachařovi se líbí Agátina nezávislost, rozhodnost, přímočarost a dynamičnost, se kterou si jde za vším, co si umanula (a že je to svéhlavička, že?).

Agátě se zase líbí to, jak Jakub dokáže být nejen odpovědný, diplomatický a taktní, ale i velkorysý, hravý, odvážný a cílevědomý. Oba si jsou vědomi toho, co do společného soužití přináší (mimo Agátiny kolekce sukniček na gumu a Jakubovo tašek s cool svršky). Oba se snaží o vzájemnou toleranci. Prachař se nesnaží vyvolávat zbytečné konflikty, předchází nesrovnalostem a přirozeně pozná, co je pro oba nejlepší. Zároveň je stále partnerem, ke kterému Aguš přirozeně vzhlíží pro jeho vlastnosti, schopnosti a společenské postavení.

Chcete také zjistit, zda má váš vztah šanci být dlouhodobě naplňující? Klikněte!

Zdá se, že našim mladým všechno klape, ale jen do té doby, pokud  bude Prachařovi vyhovovat, že si Agáta razí cestu vztahem jako ledoborec, a Agáta skousne fakt, že Prachař problémy sice nevyvolává, ale ty co jsou řeší jen v sebeobraně, aby si to ,,někde" (chápej u Agátky) nerozházel. 

Bohužel hvězdy v radixu ukazují i na možnost, že Prachařovi začne vadit, jak jde Agáta často hlavou proti zdi a někdy si agresivně dupne luxusní nožkou (a nejen obrazně).

Jí naopak může začít vadit, jak Prachař ve svém jednání hraje mrtvého brouka. Viděno Agátinýma očima, není to znak diplomacie, ale pasivita, která hraničí se srabáctvím - hlavně mít svůj klídek a nic neřešit! Věřili byste tomu, že tenhle mazlíček je ješitný, urážlivý  a má na sebe a Agátu dvojí metr? Jo jo a to ještě nevíte, že jakmile se ho něco dotkne, nebo se cítí nedoceněně, hraje divadýlko plné dramatu. Navíc jí časem začne lézt krkem skutečnost, že ve vztahu musí jít vše podle představ Jakuba - musí být doslova jeho odrazem, což tak nezávislá Agáta asi dlouhodobě nesnese.

Kamenem společného soužití je fakt, že Agáta někdy sobecky myslí jen na sebe a přehlíží, že by měla naslouchat i potřebám ostatních. Nedivme se, je to rozjetý vlak, který má své priority a někdy smete někoho u cesty / i kdyby to Prachař byl/.

Pro udržení společného vztahu HAPRA je nutné si uvědomit, co vztahu vzájemně přináší a jaká je je jejich role. Mirka Novotná varuje tyhle milé provokatéry, že když se nenaučí tolerovat jeden druhého jako rovnocenného partnera, jejich vztah postupem času vyprchá. Pokud se jim naopak bude dařit vztah ukočírovat, mají  potenciál na to, aby vedle sebe stáli v dobrém i zlém, dokud je bulvár nerozdělí!?

Resume? Mirka Novotná dává perspektivitě tohoto vztahu tři srdíčka z pěti - "Jestli spolu vydrží 5 let, mají vyhráno ;-) Bohužel tomu moc nevěřím.". Tento článek vznikl již před 2 lety a jak je vidět, slova Astropsycholožky se naplnila.

Zaujal vás partnerský rozbor Agáty a Jakuba? Chcete zjistit, jak jste na tom v páru vy dva? NENÍ nic lehčího, zadejte Mirce Novotné vaše data a čtěte, zda má váš vztah šanci být dlouhodobě uspokojivý… Více informací najdete zde.

Zdroj fotek: Facebook

1 Fotografie
Vztahový seriál hvězd: Agáta a Jakub - párem až do smrti? 1
Další články