Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Deset důvodů proč být mužem!

Deset důvodů proč být mužem!
Foto: Photopin
Autor: Bond.girl. XXL

14. červenec 2014 22:05

LASKOMAT má novinku – do našich řad jsme získali REDAKTORA! Opravdového muže z masa, šlach a kostí! MOŽNÁ VÁM HO někdy UKÁŽEME, ale důležitější, než jeho zářivý úsměv je možnost srovnávat mužské a ženské světy!

Také chcete rozumět vztahovému pokeru, kde platí mužská pravidla a ženské blufování? Tak tady je máte. DESET DŮVODŮ, proč být MUŽEM hodnotí ženským okem Bond. Girl. XXL a DESET DŮVODŮ, proč být ŽENOU v díle příštím vám vysvětlí Mr. Testosteron Lukáš Veselý!

Předem říkám – mám vás chlapi, vy testosteronový bestie, fakt ráda a život bez vás bych nezvládla! Je přece víc než deset důvodů, pro které stojí za to s vámi žít, nemyslíte? Ale stejně to naštve, když to máte takhle před očima :-)

PRVNÍ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM - Chlupy jsou sexy! Nemusíte holit, nemusíte depilovat a netrpíte, když vám vosk rozežírá třísla! Toleruje se vám knírek pod nosem a drny v uších!

DRUHÝ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM - Velké piss téma: čůrat vestoje na plátky pomeranče v mušli. Vyčůrat do sněhu srdce a monogram vaší milé. Ignorovat stress, když potřebujete čůrat na školním výletě. Zatím co holky zoufale hledají křovíčko kde zadřepnou, klukům se stačí jen otočit (bacha na protivítr)!

TŘETÍ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM – Sexovat zezadu a nedívat se partnerce do obličeje je mužská výsada. Berte to jako vlastníka pánové, alespoň nemůžete z jejího obličeje číst, jak zoufale se nudí!

ČTVRTÝ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM – Můžete mít na své pažbě víc sexuálních zářezů a přesto o vás neříkají že jste děvkař, ale borec, který sbírá zkušenosti!

PÁTÝ DŮVOD, PROČ BÝT MUŽEM – V autoškole vám instruktor chápavě už potřetí vysvětlí funkci katalyzátoru, aniž by za vámi dělal sexistické posuňky!

ŠESTÝ DŮVOD, PROČ BÝT MUŽEM – Nemusíte se orientovat v problematice tamponů s hedvábným povrchem, křidélky se savou vrstvou a něčím tak perverzním, jako je menstruační kalíšek. Musíte – li se vydat do tohoto nepřátelského území žen, máte papírek, jasné instrukce a mobil na menstruující milenku!

SEDMÝ DŮVOD, PROČ BÝT MUŽEM – Při přijímacím pohovoru vám komise nekouká na kozy. A pokud ano, tak buď jste přehlédli varovný signál, že všichni muži ve firmě mají lila laptopy, a nebo se ucházíte o místo v zemědělském družstvu (pak je pohled na zvíře OK)!

OSMÝ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM – Nikdy nemusíte volit mezi kariérou a tikotem biologické rozbušky mezi stehny. Nemusíte hledat čas mezi projektem, grantem a diplomovou prací, kam vecpat 9 měsíců těhotenství,  32 hodinový porod a nekonečné šestinedělí.

DEVÁTÝ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM – Nikdo vám po bodu číslo osm nepředhazuje, že máte popraskaný břicho, povislý prsa a tam dole už to také není tak těsné, jako před porodem.

DESÁTÝ DŮVOD PROČ BÝT MUŽEM – Nemusíte brečet s kamarádkami, když je opouští nevěrný manžel. Nemusíte s nimi zajídat jejich žal horou čokolády. Nemusíte s nimi pít přeslazené lambrusco, po kterém vás bude spolehlivě pálit žáha ještě v době, kdy se kamarádčin manžel vrátí k rodině.

Další a další důvody, pro které je lepší být mužem se nabízí, ale proč je hledat? Už takhle je pro mužský bolestný jen ten fakt, že my ženy jim jejich úděl nezávidíme, nebo ano?!

1 Fotografie
Deset důvodů proč být mužem! 1
Další články