Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Desatero pro zajíčkofilky

Desatero pro zajíčkofilky
Foto: Photopin
Autor: Bond.Girl.XXL

18. červenec 2014 10:24

Upozornění: Toto desatero není vhodné pro děti a mládež do 18 let a učitelky mateřských školek.

Tak dámy, kápněte božskou – která by nechtěla mít vedle sebe kolouška, mlaďocha, zajíčka či jak svému přítulnému zvířátku chcete říkat? Laskomat vám ukáže, jaké výhody vám tato ,, úchylka“ může přinést!

Možná je čas si předem říct, co je ve vašich očích koloušek. Mládě, které se narodilo v době, kdy vy jste mrskala vyjmenovaná slova? Mazlíček, kterému by jste mohla být velmi mladou matkou, nebo velmi starou sestrou? Co na tom - jsme jako smrt – BEREME VŠECHNO!

Je jedno, kde jste kolouška našla – v bikercentru, či ve skautském oddíle Tučňáček. Mladá krev je tady a v té chvíli milé ženy zamávejte svému rozumu, ostražitosti, dámským kalhotkám vzor ,,mama“ a konvencím, protože už je nikdy neuvidíte!

Zapomeňte na všechny dobře míněné rady, akrylové svetříky, misionářskou polohu a maxi trika na spaní… Je tu vyšší level vašeho života! Nevěříte? Nabízíme deset prožitých rad, které vás dostanou do zralých kolen:

  • Zajíček hledá svou jamku a ta vaše musí být hebká, upravená a voňavá. Holte až na stydkou kost, drhněte a následně ji zabalte do svůdného prádla, které smyslně zakryje mírně povadlé a dolíčkaté půlky.
  • Zajíček vás sveze na sexuálním kolotoči tak, že nebudete chtít vystoupit. Která z vás ustrnula v misionáři, potmě a nehlučně bude překvapena, co vaše kyčle a klitoris dovedou. Věřte tomu…
  • Zajíček vás bude zbožňovat – proto, jaká jste v jeho očích tajemná žena. Běda vám, které ho vyplašíte historkami o cystě na vaječnících, křečových žilách a bolestivém porodu s nástřihem hráze.
  • Zajíček bude vaším průvodcem módní džunglí. Otevřete svou skříň, zavřete oči a jděte do toho – fajn sukně na gumu, pohodlné kalhoty se spadlým sedem, triko s oloupaným obrázkem, které je na doma ještě dobré, pohodlné bavlněné kalhotky a gumové znetvořovaní botky z tržnice. Pro zajdu si vyskočme na podpatky, které nám zlomí nárt, sexy podprsenku, která dovolí vaším bradavkám vidět slunce a rifle, které vám zastaví krev ve stehnech, ale zajíčkovi jí spolehlivě vrazí do topořivých tělísek!
  • Se zajíčkem ochutnáte drinky, které vám sežehnou chuťové buňky! Jestli jste byla odkojena lambruscem, domácím vaječňákem a nealko mochitem, držte se stolu! Na svém patře poválíte dobrou whisky, bondovské martini a tu věc z kaktusu, áááááááááá.
  • Zajíček vám ukáže pánské časopisy, které vám odhalí mužský svět svalů, masturbačních technik a jazykových tornád. Zapomeňte na Květy, Chvilku pro tebe  nebo Marianne, kde se to hemží příběhy ze života, redukčními dietami, recepty a bezplatnou poukázkou na vzorek inkontinenčních vložek!
  • Zajíček vám předvede domácí kino! Večer s DVD romantického názvu ,,Dorotka ze země KOZ“, brambůrky a kapesník? Zapomeňte – uvidíte porno kousky s pomůckami, které vás znejistí, jestli je to fyziologicky možné. Nebojte, brzo vás o tom bude chtít zajíček přesvědčit!
  • Zajíček po vás nebude chtít teplé večeře a vydatné polévky. Jíst budete z kyblíků, plastových vaniček a papírových pohárků. Kuchyňskou linku použijete jen na dovádivý sex i s rizikem popálenin od indukčního sporáku.
  • Zajíček vás láká - je přesným opakem toho vypelichaného ušáka,kterého máte doma.Protovás tak baví - nechrápe, neprdí a nemá lupy. Dokonce nemá ani žádné chlupy. Chodí na ostro, takže je o prádlo méně.
  • Zajíček ve vás zapálí jiskru mládí tak,že budete hořet jako ropné vrty v Kuvajtu! Co na tom, že stejně tak, jako byly vypáleny zbytky vašeho libida vyhořelo i vaše konto a dobrá pověst spořádané ženy? No a co - za to hopkání se zajdou to stálo!
1 Fotografie
Desatero pro zajíčkofilky 1
Další články