Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Babochlap Caroline Wang nebo?

Babochlap Caroline Wang nebo?
Foto: Foto © Hassler
Autor: Bond.girl.XXL

18. červenec 2014 23:47

Nevěřícně zírám na video, které kdosi vtipně nazval ,,Některé blondýny vypadají i takto“ a jsem mimo. Mimo z toho, že tohle stvoření má do blondýny velmi daleko. Tohle stvoření má daleko i k ženě, ale co to proboha je?

Dobrá beru to, není to přehlídkové molo svatebních šatů světového návrháře, ale soutěž v ženské kulturistice… ale tohle? Hlava muž, prsa, byť v mini plavečkách v mužské muskulatuře, tělo muže a jestli se díváte do spodního díl bikin tak NIC! Ne, nežádám napěchovaný rozkrok kulturistů, na to jsem si už z mužské soutěže zvykla, že se jim svaly a žíly vrazili do čelistí, ale tohle mě mate! Chci vidět alespoň náznak ženy, náušnici, líčení, kožešinový límeček, nebo řasenku… Tady vidím lesknoucí se svalnatý hybrid čehosi, co možná zmate nejen rozhodčí a porotu, ale možná i samotnou Carolinu Wang.

Jedinou možností, ke které se přikláním je možnost, že Carolina Wang je přeoperovaný Carol, který to už nemohl vydržet a musel ukázat celému světu, jaká je to krásná ženská… Ajaj, teď mě napadlo, že to může být Carolina, co chce být Carolem, zatím jí jen zvrácený lékař formuje koňskými dávkami testosteronu a chystají se z přebytků svalů časem vymodelovat malýho pindíka. Závěr? Po shlédnutí videa si už nikdo z nás nemůže být jistý, s kým vlastně může jít na rande… baba nebo chlap? U Caroliny Wang máte dvě v jednom!?

3 Fotografie
Babochlap Caroline Wang nebo? 1
Caroline Wang
Caroline Wang
Další články