Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Muži mají ponožky v sandálech a my ženy?

Muži mají ponožky v sandálech a my ženy?
Foto: Jesslee Cuizon
Autor: Bond.girl.XXL

26. červenec 2014 09:19

Vždy, když se v kadeřnickém salonu sejde více než jedna žena – řeč se od diet stočí zákonitě k mužům. Vyjímku tvoří snad jen situace, kdy druhá žena je němá a vy neznakujete! Muže probereme zhusta, od hlavy k patám… a když k patám, tak k ponožkám.

Neznám ženu, která by se nepozastavila nad tím, jak nemožně vypadá muž v ponožkách a sandálech! Svět se na nás dívá, máme tedy cejch vesnických chasníků, kteří na ponožkách lpí stejně tak, jako na hřebenu v zadní kapse kalhot. Naštěstí tohle módní harakiri se týká spíše mužů středního věku, kteří neopouští nejen své ponožky, ale ani ženy, které se o nich v kadeřnictví rozpovídají.

Ale milé dámy, nechme na hlavě… a u kadeřníka doslova, i my dovedeme uštědřit módní políček do tváře všem stylům! Ptáte se co to je? Podívejte se někdy na nohy žen, cupitající před vámi – vidíte TO? Bílé, transparentně svítivé, polostržené z podrážek vašich nových bot! Cenovky!

Zkuste si to, dívejte se někdy na ženy, které vás míjí. Krásná sošná žena, opečovávaná pleť, vlasy jak z reklamy, vychytané oblečení, radost pohledět. Závistivě sjedu tuhle kočku očima, protože v mé velikosti mají na mě jen menstruační tampony a síťovku a vidím – je tam! V prostoru mezi podpatkem a podrážkou – cenovka! Kdybych se plazila za ikonou, viděla bych i, že tahle botka není z laciného kraje. Některé boty dokonce slouží jako kurzovní lístek, protože si můžeme přečíst, za kolik euro, korun, leva a zlotych vás tahle botka vyjde v zemích EU!

Majitelka si pyšně vykračuje a já se chechtám pod neznatelný knír… už moje babička říkala: ,,Nahoře huj a dole fuj“ a to o cenovkách na podrážkách neměla ani tuchy! Parafrázuji otřepaný vtip o tchýni, visící na okenní římse: ,,A že mrška drží, co?“ Ale ruku na srdce, myslíte, že naši chasníci by u piva řešili cenovky, stejně tak, jako my pod alobalem a fukarem jejich ponožky? Pozezřívám naše muže skoro z toho, že ani neví, že máme nohy!

1 Fotografie
Muži mají ponožky v sandálech a my ženy? 1
Další články