Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dostaňte celulitidu na lopatky!

Dostaňte celulitidu na lopatky!
Foto: Beatrice Murch
Autor: Laskomat

25. červenec 2014 10:33

Celulitida je spravedlivá "pomsta" pro obě pohlaví, protože jí trpí nejen ženy nehledě na věk, ale i muži, kterým míra podkožního tuku narůstá vlivem špatného životního stylu a dílo zkázy dokoná genetika či hormony. Pro ty, kteří se na svých stehnech nechtějí s celulitidou skamarádit, vyvstává otázka, kam s ní?

Dlouhou dobu jsem patřila mezi ty šťastné ženy, kterým se celulitida vyhýbala obloukem. Pak jsem rapidně zhubla a celulitida byla tady! To vše navzdory tomu, že jsem zdravě jedla, běhala, posilovala, starala se o sebe. Nic to nebylo platné. Po zhubnutí 13 kg, byla má kůže „odměněna“ tím, že nevypadala tak napnutě a byly na ní dolíčky. No dolíčky – v dobrém světle má stehna vypadala tak trochu jako povrch Měsíce. Věděla jsem, že to je třeba zastavit, pokud jsem nechtěla, aby mi na stehnech přistávali kosmonauti z NASA. Kde nalézt pomoc, která by byla účinná a finančně mě nezruinovala?

Tak, jako každý hltač reklam jsem měla na výběr z nepřeberného množství produktů, procedur a zábalů, které jsou na našem trhu. Už jsem velká holka a vím, že zázraky na počkání neexistují. Přesto jsem doufala, že by mohlo existovat něco, co by pomohlo mým stehnům. Ale co? Vůči krémům jsem byla poměrně skeptická, což se potvrdilo. Dvakrát denně si nanášet na pokožku předražený krém, pak podle návodu stokrát kroužit lufou po stehnech ve směru hodinových ručiček a věřit, že celulitida vezme dolíčky na ramena a sama uteče? Tomu jsem nevěřila stejně tak, jako vy! Zábaly jsem zařadila do stejné skupiny jako krémy při představě, jak si obaluji stehna, nasáklá anticelulitickým zázrakem, potravinářskou fólií, takže vypadají jako velké tlačenky. Zbývalo mi už jediné, vydat se cestou přístrojové procedury, pokud jsem se nechtěla stát pochoutkou s octem a cibulí!

Náhodou si ke mně našla cestu celotělová radiofrekvence. I vůči ní jsem byla poměrně skeptická, to vám je jasné, že? Řekla jsem si, že to zkusím, necelé 400 Kč za jedno ošetření mi nepřipadalo nijak předražené. Bez nějakých velkých očekávání jsem šla na první proceduru. Ta trvala 40 minut a nejvíce mi to připomínalo masáž s teplou hlavicí a s masážními výstupky, kterými kosmetička kroužila po mých kráterech. Věděla jsem, že po prvním zákroku neuvidím žádné změny, bylo mi však řečeno, že je proceduru nutné vícekrát opakovat. Vzhledem k tomu, že jsem neměla přehnané očekávání, mohla jsem být jen mile překvapena, což se po dalších dvou návštěvách stalo! Jaká byla moje radost, když jednoho večera koukám do zrcadla na zadní stranu stehen a najednou vidím ten rozdíl, jak je zadní strana vyhlazená, na rozdíl od zbytku. Všemožně jsem se prohlížela, tiskla kůži mezi prsty a opravdu nic! Během tří týdnů byly nevzhledné dolíčky na mém těle pryč a já se mohla radovat ze stejně pružné pokožky, jako dřív.

Jestli i vaše stehna, boky a zadeček ,,zdobí“ krátery, vyzkoušejte to. Počítejte s tím, že množství ošetření je individuální. S čistým svědomím a hladkými stehny mohu napsat, že celotělová radiofrekvence je konečně procedurou, která má skutečné výsledky.

1 Fotografie
Dostaňte celulitidu na lopatky! 1
Další články