Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak zabodovat a seznámit se? I. díl

Jak zabodovat a seznámit se? I. díl
Foto: Photopin
Autor: Mirka Novotná

18. červenec 2014 10:17

Mnoho uživatelů mi položilo jednu společnou otázku, co mají dělat pro to, aby si na internetové seznamce našli protějšek? Z tohoto důvodu jsem se rozhodla přispět svým moudrem a poradit vám, co máte dělat pro to, abyste zvýšili své šance k seznámení.

Mé rady jsou skutečně upřímné a od vás očekávám to samé - protože jinak se nikam nedostanete – natož do srdce a hlavy vysněného partnera či partnerky… :-)

Prvním krokem, jak zvýšit šance na seznámení je mít se rád! Mít se rád, i když se vám zrovna zdá, že na vás není nic, co by za to stálo! Protože když se nebudete mít rádi vy sami, jak vás mají mít rádi ti ostatní? I sebeláska má však své meze – na jedné straně se řada lidí vidí v daleko hezčím světle, než je realita a řadu nedostatků přehlížejí. Na druhé straně se naopak někteří lidé podceňují, což souvisí s nedostatkem sebevědomí.

Ještě než se zakousnete do dalších, dobře míněných rad, rozhlédněte se třeba na ulici, v kanceláři nebo na obědě. Ptáte se, čím to je, že ti druzí mají více štěstí než vy? Že se párují, zatím co vy jste zoufale sami? Možná, že vás překvapí zdánlivě jednoduché rady, které spolehlivě pomohou zvýšit vaši šanci na seznámení, ať v reálném životě, nebo v internetové seznamce Laskomat.cz.

Netvrdím, že mám patent na rozum, přesto vám předložím seznamovací manuál, který může pomoci zvýšit vaše šance na seznámení… Níže uvedené body obsahují základní rady a oblasti, kde byste měli na sobě zapracovat. Vše ostatní záleží jen na vás!

1) Vzhled -Pro některé z vás to bude možná novina, protože jste dosud žili v domnění, že krása je jen povrchní. Je, takže je na ní pěkně vidět! Jednou z prvních věcí, kterou většina uživatelů udělá je ta, že se podívá na vaši fotku, a až potom věnuje pozornost tomu co je pod fotkou skryto.

Podívejte se sami na sebe a PROSÍM naprosto upřímně zhodnoťte následující kritéria:

Jakou máte postavu? Štíhlou, nebo máte nadváhu? Řeči o tom, že máte pár kilo navíc jsou roztomilé, ale neupřímné :-)

Co vaše hlava a vše, co na ní je :-)... Vypadají atraktivně vaše oči, vlasy, pleť, nos a zuby?

Co vaše oblečení? Jaký vyznáváte styl? Sledujete módní trendy, nebo vypadáte jako zákazník Armády spásy? Dokážete zvýraznit vaším oblečením to, co je na vás pěkného, nebo byste nejraději chodili po světě v mnišské sutaně, aby vás nebylo vidět?

Výsledek hodnocení vzhledu:

Jestliže jste zjistili, že to není žádná sláva, tak ze sebe hlavně nedělejte něco, co nejste. Není třeba vypadat dokonale, ale je třeba vypadat přitažlivě a charismaticky  – na to prostě většina slyší... Tyto atributy může mít každý člověk, nehledě na to, čím vás matička genetika vybavila. Nezastíráme, že pro toho, kdo nemá přirozený cit pro módu, nebo potřebuje dotáhnout pár detailů, to vyžaduje zapracovat na sobě. Je to však vklad, který se vám vrátí i s úroky :-)

Pokud vaše postava není nejlepší, začněte cvičit, lépe jíst a mějte na paměti, že se měníte pro sebe! Podtrhněte své přednosti (a věřte, že je má naprosto každý) pár kousky oblečení, ve kterých se sami sobě budete líbit. Trh je zaplaven oblečením v různých cenových relacích, takže to zvládnete do výše své výplaty či kapesného.

Jestliže si s oblečením nevíte rady, najděte si stylistu – to není hříšné slovo :-) Je to člověk, který vám pomůže nejen s barvami, ale i se střihy a trendy, které podtrhnou vaši osobnost. Buďte si jisti, že až půjdete na rande, budete se cítit sami v sobě dobře a protějšek bude ohromen, jak vám to sluší.

Teď se podívejme sami sobě do tváře - Tvář je oknem do duše, každý detail vypovídá o tom, kdo jste, jak se o sebe staráte, jak se máte rádi a jací jste. Na každý problém existuje řešení – na problémy s pletí postačí kosmetické přípravky, se kterými vám poradí odborníci, v obchodě, na internetu, nebo i my na Laskomatu. Péče nemusí být časově náročná, důležitá je pravidelnost a výsledky se brzy dostaví.

Krásu tváře dovede podtrhnout i líčení – podívejte se na nalíčenou kamarádku, jděte na kurz líčení, kupujte si časopisy s touto tématikou a učte se to. Pomocnou ruku nabízí i vizážistka, která vás provede úskalím barviček a štětečků. Ať už zvolíte jakoukoliv zkrášlovací metodu či pomoc, výsledkem by měla být krásná, zdravá pleť, která rafinovaným líčením podtrhne vaši krásu. Pokud by jste však po svém líčení vypadala jako omalovánka, něco je špatně a vy budete muset začít znovu a lépe…

V příštím dílu se dozvíte nejen to, jak by měla vypadat ideální fotka, pomocí které můžete pomyslně prodat sami sebe tomu pravému/pravé.

1 Fotografie
Jak zabodovat a seznámit se? I. díl 1
Další články