Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Chtějme sex, který nám zpění krev!

Chtějme sex, který nám zpění krev!
Foto: LB & Roberto Sena
Autor: Bond.girl. XXL

29. září 2014 22:55

Lakomat.cz předem upozorňuje čtenáře, aby nehledali v následujících řádcích jednotlivé osoby, či známá místa. Pevně věříme, že podobnost s vašimi prožitky je čistě náhodná (pokud jste právě vy nebyli přímými aktéry celé řady dobrodružství).

Sex – slovo, které proletí vzduchem, jako střela krátkého doletu a stejně takovou paseku udělá v nás! Nemluvme teď o romantickém milování, o sbližování, šampaňském, Barry Whiteovi a láskyplném splynutí duší a těl … Mluvme o sexu – o tom hříšném, vášnivém, zničujícím, vulgárním, ostrém, neplánovaném, často nechráněném, který měli někteří z nás tu radost prožít.

Na vlastní obranu je třeba napsat, že to často bývají vzpomínky zahalené milosrdnou mlhou minulosti, ze které se vynořují tváře a jiné části těl… Obávám se, že tato věta příliš nepomohla ospravedlnit sladké hříchy, kterých se většina z nás dopustila, ale jen někteří se k tomu otevřeně přiznají.

Respektujeme, ale nechápeme, že pro akurátní partnery, kteří mají všechno nalajnováno je zlým snem, vybočit ze zajetého stereotypu! Role jsou určeny, neměnné polohy, předem určené dny zásunu a experiment spočívající maximálně tak v zapnutí rádia, je fajn, vyhovuje li to oběma aktérům. Pro některé zasvěcence je stereotyp zabijákem čehokoliv, o milování to platí dvojnásob.

Vyhledávat sexuální potěšení na neobvyklých místech je stejně vzrušující, jako nacházet značkové kousky v posezónních slevách! Buší vám srdce, toužíte nepřestat a pro chvíli rozkoše, když to máte v ruce, uděláte skoro cokoliv!

Jen na okraj – je li vaše top mít sex na návštěvě u rodičů ve svém dívčím pokojíčku – upřímnou soustrast!

A už tu máme hitparádu sexuálních výletů do míst, které vám zpění krev!

Šťavnatý sex v hladomorně české národní památky udělal z dvojice milenců hvězdy youtube, přesto, že byl plac mizerně osvětlený a během záběrů jim nebylo vidět do tváře :-)

Sex, na který by každý měl být pyšný je v kině, poseroutky šli do poslední řady, hrdinové pěkně doprostředka do šesté.

Vyšší level je sex v obchodním domě. Jako dnes to vidím, sezona plavek vrcholí, milenci v kabince, venku podupávají opocené ženy, čas se vleče … Směsice údivu a závisti, když vymazlený pár opouštěl kabinku neobtěžkán oblečením na zkoušku, byl nezapomenutelný!

Půlroční zákaz vstupu do restaurace za hlučný sex na pánském WC je milou vzpomínkou na doby minulé, kdy na toaletě nebyl papír, ani klíče v zámku!

Něco pro velké holky a kluky bylo vodění na řetízku parkem, ale to vzbudilo pohoršení (asi se mravokárci báli, že po fence nebude muž uklízet hromádky)!

Sex o víkendovém odpoledni na Petříně to je v podstatě jen taková srandička. Cizí pán se chtěl taky podívat! Vylezl na strom, najednou křup a byl na zemi :-)

Spontánní sex v kupé vlaku, na hřbitově, v kanceláři, nebo v nemocničním pokoji, který rozhodně nebyl prázdný. Už se stydíte nebo pohoršujete? Ještě ne?:-) Tak přidáme něco pro otrlé - "bisexuální hrátky" se stejným pohlavím, sex v trojici, která se zrovna nestřídala v hraní piškvorek. 

Ať je sex hříšný, veřejný, hlučný, neplánovaný i s příchutí zakázaných praktik, které jsou zapovězeny v polovině zemí EU – důležité, že JE!

1 Fotografie
Chtějme sex, který nám zpění krev! 1
Další články