Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Modelky s mléčnými zuby - bez zubních náhrad to nejde!

Modelky s mléčnými zuby - bez zubních náhrad to nejde!
Foto: Photopin
Autor: Bond.girl. XXL

16. červenec 2014 22:33

Móda je jednou z hybatelů současného světa. Když se zeptáte náctiletých na pět světových vědců, nedají dohromady ani jednoho. Když se ale zeptáte na modelky, vysypou z rukávu jedno jméno za druhým! Modeling je pro spoustu lidí představa výnosné práce spojené s cestováním, závratnými výdělky a slávou, která však často trvá jen do ukončení kolekce jaro léto 2014.

Co na tom, že kult dokonalé modelky spočívá v totálním vyhladovění, pergamenové pleti, nedostatku všech základních živin a nepřítomnosti jakékoliv známky života na strnulé tváři! Marně svět volá po tom, aby se vrátil modeling tam, kde původně byl – krásné modely na krásných ženách. Nic není určující víc, než přední strany módních časopisů, haute couture, které se prodává ještě na přehlídkovém mole a peníze, které se točí v každém záhybu látky.

Když francouzký Vogue dal na první stránku foto desetileté modelky s vážnou tvářičkou v modelu, jak ze skříně její matky, bylo jasné, že svět nadobro zešílel! Než se dívenka dostala na titulní stránku časopisu musela ujít dlouhou a bolestnou cestu. Již od útlého dětství jí matka vštěpovala do hlavičky, zatímco jí barvila vlásky na požadovaný odstín blond a nechávala vpravovat do kůže botox, že bude princeznou. Bude nosit krásné šaty, bude potkávat stejně krásné kamarádky, bude slavná a koupí si vše, co její pětiletá dušička žádá. Barvila jí nehtíčky, kazila pleť vrstvou líčidel, na mléčné zoubky nasadila dokonalé zubní náhrady a do očí vložila kontaktní čočky pro lepší barvu. K tomu patří botičky na míru na několika centimetrových podpatcích a diety, které zformují pětileté dětské tělíčko. Zrůdnost počínání byla završena lascivními kostýmy se silikonovými vycpávkami. Matinka jí tahala na všechny soutěže nedospělých miss a trpělivě čekala, jestli se její princeznička umístí. Pak jí utírala líčidla a slibovala, že příště to bude určitě korunka a kontrakt na reklamu!

Kdo dokáže zastavit šílenství, které z dětí dělá dokonalé kopie těch vyzáblých neživých ramínek na šaty, které se plouží po módním mole? Kdo dokáže říct, že to co se děje, je špatné? Že dítě s tváří zralé ženy ztrácí vše, co z ní dělá holčičku, která prožívá bezstarostně svých pět let? Jak se dívají na tyto dětské modelky pedofilové, kteří mají dívenky v kožešině naservírované jak na zlatém podnose?

Kam až dovolíme dojít těm, kteří se hájí tím, že jen pokrývají poptávku nabídkou modelek s mléčnými zuby? 

4 Fotografie
Modelky s mléčnými zuby - bez zubních náhrad to nejde! 1
Eden Wood
Rebecca Drobis
Brooke
Další články