Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nebe jménem Triple Creek Ranch - místo, většině Čechů zapovězené!

Nebe jménem Triple Creek Ranch - místo, většině Čechů zapovězené!
Foto: Triple Creek Ranch
Autor: Bond.girl. XXL

22. září 2014 22:44

Před prvními řádky Laskomat.cz upozorňuje, že četba tohoto článku je určena jen čtenářům s dobrým krevním tlakem, stabilním zaměstnáním a pevným rodinným zázemím. Jinak se vystavujete riziku prvního by - passu, druhé mízy a šílenství, projevující se okamžitým rozvázáním pracovního poměru a úprkem na letiště!

Důvodem, pro který jste ochotni spálit všechny mosty a zapomenout na minulost je nebe na zemi, které se jmenuje, Triple Creek Ranch! Nejsou skoro slova, která dokážou popsat místo, kde se spojí luxus s velkým ,,L“ s fantastickou přírodou okolí Rocky Mountains.

Že jste o tomhle místě nikdy neslyšeli? Není divu, je to místo, většině Čechů naprosto zapovězené! Spíše se stanete pokojskou nebo liftboyem v raketě na Mars, než navštívíte tento sen uprostřed panensky čisté přírody státu Montana.

Nechci se vysmívat Čechům, kteří si horko těžko naškudlí na Egypt s nabídkou předražených výhod. Triple Creek Ranch je zážitek, proti kterému je all inclusive pod pyramidami jen pionýrský stanový tábor!

Jestli je na světě místo, kde může být muž Chlapem, který stojí na vrcholku hor, pod nohama celý svět, na pevných bocích upnuté denim a nohy v botách z krokodýlí kůže, je to jedině v Triple Creek.

Cokoliv, ale cokoliv si myslíte, že není možné, je v těchto místech standardem. Už jen když si prohlížíte propagační materiál cítíte, že tohle je vyšší level.

Komplex dřevěných maxi srubů s plnou výbavou, panoramatická okna, která vám ukazují nedozírnost vrcholků hor. Vše z přírodních materiálů - luxus kůže, dřeva a kamene. V každém pokoji nejmodernější komunikační technika, kdybyste zatoužili po civilizaci, nebo na facebook poslat foto 25487 přátelům! V areálu, který čítá přes 40 akrů je vše, co si k trávení volného času umíte představit! Bazény, kurty, stáje s vybranými koňmi. Sportoviště, kde se můžete vyzkoušet všechny druhy sportů, které jste sledovali jen na sportovních kanálech. Výlety v koňském sedle do hor, jejichž vrcholky se ztrácejí v mracích, stejně tak, jako privátní letiště s vrtulemi, které vám ukážou krásu nedotčené přírody.

Pokud jste tedy měli pocit, že víte, kam pojedete příští dovolenou, zapomeňte na Triple Creek Ranch!Potlačím v soběfeministický jazýček a beze špetky závisti dodám, že toto místo je určeno ,,jen pro dospělé“. Pod čarou to znamená, že to není místo ani pro manželku, nemožné děti, lehátko, nafukovacího krokodýla a zavařené domácí konzervy. K dokonalosti Triple Creek Ranch patří i podmínka, že pro partnery je vyhrazeno pouze několik měsíců v roce! A pak že nebe neexistuje, že pánové?

 

 

9 Fotografií
Nebe jménem Triple Creek Ranch - místo, většině Čechů zapovězené! 1
Lounge
Spaní u krbu
Interiér
"Mini" vinotéka
Jídelna
Exteriér
I takové dobroty tam mají
Hory u Triple Creek Ranch
Další články