Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Úžasná kulma (ověřeno) – musíte mít!

Úžasná kulma (ověřeno) – musíte mít!
Foto: Photopin
Autor: Laskomat

20. červenec 2014 21:11

Ženy, znáte ten pocit, pospícháte na rande, do práce nebo na pracovní schůzku, vytáhnete fén ze skřínky a kartáč, který v rukou kadeřníka sice dělá zázraky, ale v těch vašich to vypadá spíše na přírodní katastrofu, která se rovná tornádu?

Právě jak po zásahu tornáda pak vypadá váš účes/neúčes, který vás stál přinejmenším 20 minut času a spousty různých emulzí, krémíčků, gelíčků, laků či čehokoliv dalšího. Výsledkem jsou jen vaše olepené prsty, aniž by přišel ten vytoužený moment, kdy vaše vlasy začnou vypadat tak krásně, jako ty zpomalené, mihotající se v TV reklamě na světoznámé značky.

Už po 5 minutách kartáč a fén, který se zdál zprvu lehký jako pírko, ztěžkne na hmotnost cihly. Po dalších 5 minutách jsou pohyby čím dál více nekoordinovanější a nějaké pěšinky vám začínají být naprosto ukradené. Za dalších 5 minut vás polije takové horko, že zapnete větrák, otevřete dveře koupelny nebo se vysvlečete (to nehledě na věk). Partner to určitě přivítá nebo se začne nechápavě smát a bude vás pozorovat mezi dveřmi, jak zápasíte s kartáčem.

Po tom, co si to takto zopakujete alespoň 3 x do týdne, to nevyhnutelně dopadne tak, že postupem času tu úpravu vlasů prostě vzdáte a smíříte se s přirozeným údělem.

Laskomat má pro vás ale řešení, které jsme sami vyzkoušeli! Je jím kulma Rowenta Brush Activ 1000. Tento malý zázrak vaše vlasy nejen vysuší, ale bude je i sám tvarovat, protože kartáč této kulmy se sám otáčí! Můžete si vybrat ze dvou rychlostí a směru otáčení. Samozřejmostí je i volba teploty.

Na hlavě si můžete vytvořit a vytvarovat vše, co vaše vlastní vlasy umožní. K tomu vám dopomůžou dva kartáče ve dvou velikostech, které jsou součástí balení. Můžete zapomenout na dodržování pěšinek, protože výsledek prostě vypadá skvěle i bez toho.

Ale to ještě není vše! Speciální povrch kartáče vaše vlasy vyhladí, takže budou nádherně lesklé, navíc tento hladký povrch a štětiny kartáče způsobí, že se vaše vlasy během tvorby účesu do sebe nezamotají.

Z vlastní zkušenosti dodáme, že jestliže máte opravdu husté vlasy, bude pro vás více časově efektivní, je nejprve vysušit fénem (či nechat přirozeně uschnout) a pak dovolit kulmě, aby si s nimi 5 - 15 minut pohrála. I po dalším dni budou vaše vlasy pořád krásné. Pokud však budete chtít vypadat opět perfektně, čapněte po kulmě a za 5 – 10 minut (záleží, jak hodně jste náročná a jak máte dlouhé vlasy) bude dílo dokonalosti dokonáno.

Vyhoďte své staré fény, žehličky i kulmy, protože když se setkají s tímto opravdu povedeným kouskem, tak se musí cítit tak trapně, že by sami spáchali sebevraždu vyhořením :-)

4 Fotografie
Úžasná kulma (ověřeno) – musíte mít! 1
Rowenta Brush Activ v akci
Rotační kartáče Rowenta Brush Activ 1000
Rowenta Brush Activ 1000
Další články