Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

10 věcí, které spolehlivě odradí ženu na rande

10 věcí, které spolehlivě odradí ženu na rande
Foto: HeatherRose
Autor: Bond.girl. XXL

26. červenec 2014 09:08

RANDE – všichni víme, co to slovo znamená. Laskomat.cz to nandal v prvním kole nám ženám, takže jsme si mohly přečíst, kde jsme kdy udělaly chybu.

Teď máme možnost dát si mužské desatero, které spolehlivě odradí jakoukoliv ženu od dalšího rande a vyrovnat tak skore :-)

Je to on, není to on?

Scénář je jasný, seznamka, pár řádek, foto a při vzájemných sympatiích první rande. Přicházíte na místo určení a hledáte tvář, kterou jste si tolikrát prohlížela na netu! Kdo je ten cizí muž, co se ke mně žene? Poslat juniorské foto a v reále být o 15 kilo starší je rána v seznamovacím ringu, ze které se žádný vztah nevzpamatuje!

Jožin z bažin

Figuríny ve výlohách, ležérně sportovní móda,cenově vymazlené kousky. Tak tohle fakt nečekejte, Jožin z bažin je model, který vás stáhne ke dnu.

Květovaná havaj košile, kostkované capri kalhoty, naditá ledvinka u pasu, tenisové ponožky do půlky lýtek a nezbytné sandály.

Jediná možnost je minout objekt vašeho zájmu a neobracet se, i kdyby úpěnlivě volal vaše jméno!

Randit jen ve větru nebo na skype

Blíží se k vám objekt vašeho výběru. Jen vám podává ruku cítíte, že něco je špatně! Pach potu, česnekové pomazánky, případně cigaret je nesdělitelný zážitek. Když se vymaníte ze sevření vlhce ulepené tlapy, zíráte na ústa, nad kterými by jásal každý privátní stomatolog! Zuby jako hvězdy - žluté a daleko od sebe, brrr.

Představa, že vás bude líbat je natolik otřesná, že toužíte po důkladné chemické dekontaminaci do deseti vrstev pokožky. Doporučení je jen jedno, kontaktovat jen na skype!

Já a moje mami

Mamánek – slovo, které je postrachem všech samostatných žen. Nesamostatný muž, který uctívá jedinou ženu svého života a věřte, že vy to určitě nebudete! Bydlí ve svém dětském pokojíčku, maminka mu vaří kakalíčko a kontroluje mu nejen čisté uši, ale i čistou a matce oddanou duši. Mamánek druhého stupně má byt na stejném patře. Mami má klíče a dveře vždy otevřené! Na radu maminky si má někoho najít, takže jestli jde na rande, tak jen se svolením! NEBRAT!

Já, já, já , jenom jáááááá

Je fajn jít na rande se sebevědomým mužem. Horší je, když se jeho JÁ stane alfou i omegou monologu. Je li v tom zahrnuta jeho práce, jeho auto a jeho koníčky, nerušte ho nevhodnými poznámkami … po špičkách odejděte, stejně si toho nevšimne!

Tajemný, jako hrad v Karpatech

Máte li ráda tajemstvíčko, jste na správné adrese. Při seznamování vlastně o sobě moc nenapsal, tajemná věta ,,Nerad o tom píšu“ skrývá cokoliv. Luxus pravdy přijde vzápětí. Je tak trochu ženatý, je tak trochu v podmínce, nebo  je tak trochu v exekuci. O některá tajemství tak trochu nestojíte, že?

Mluv, mluv, zajímáš mě

První rande s tímto mužem je za trest. Prokousávat se dialogem s tímto nemluvou je jako prodírat se trním. Bolestné, zdlouhavé a marné. Ta z vás, která chce klidný a tichý vztah, je na správné adrese. Ta, která touží po více, než jednoslovných odpovědích a dialogu šifrovaném v pohybu obočí – musí hledat jinde!

 Harpagon – to je on!

Rande je zahájeno v parku. Procházka na několik hodin nebyla v plánu. Unavené nožky volají po židli, rty touží po občerstvení, žaludek zpívá hladovou píseň. Při návrhu, že si sednete do předzahrádky, lehce znervózní. Když se blíží obsluha s jídelním lístkem zračí se v očích partnera čiré zoufalství. ,,Ne nebudeme jíst“ je asi poslední věta, kterou chcete slyšet! Slabší povaha polkne nepříjemný pocit a minerálku. Hrdinka si objedná, pokud možno nejdražší jídlo na plachtě a vychutná si každé sousto i za cenu toho, že si to bude muset zaplatit! Za pohled na sinalého lakomce to stálo, ne?

Vy, on a kámoši

Není nejhorší, trochu frajírek, ale tyhle typy máme rády, že? Jdete na rande do Sport baru, nic okázalého, televize na zdi, dresy nad hlavou. Servírka mrkne a loupne před vás oroseného krasavce. K pivu je povinné sledování zápasu, kámoši, co hlasitě komentují samcovo výběr. Dáte li druhou třetinu a překousnete li chmelové kamarády, deroucí se vám očima do výstřihu, máte vyhráno. Pokud si takhle rande nepředstavujete, zacouvejte do šatnyJ

Borec na konec

Borec na konec je žoviální chlápek, který začne oslovením ,,kočičko“. Slabším povahám se zježí srst. Rozhovor špikuje dvojsmysly jak nedělní svíčkovou. Délka schůzky se odvíjí od toho, jak dlouho vydržíte jeho masáž bajkami o nadpřirozených schopnostech učinit s každé ženy slintající nymfomanku. Jste li v sexuální krizi tak, že se vám líbí i nahé kuře v Lidlu, je cesta k rozkoši otevřená. Tenhle nákup je však bez záruky kvality zboží a garance ceny!

Zazvonil zvonec a dobrým radám je konec? Zdá se, že je snadné najít chyby, pro které je každé další rande citovou sebevraždou.

Ale nezoufejte! Na rande nechodí jen ženy, jak vystřižené z Muzea kuriozit a muži, jako z Panoptika hrůzy. Někde na nás čeká partner do nepohody a spolu s Laskomat.cz doufáme, že to vyjde! A o tom někdy příště …

1 Fotografie
10 věcí, které spolehlivě odradí ženu na rande 1
Další články