Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

10 věcí, které spolehlivě odradí chlapa na rande

10 věcí, které spolehlivě odradí chlapa na rande
Foto: Stefano Mortellaro
Autor: Bond.girl. XXL

26. červenec 2014 09:08

PRVNÍ RANDE – magické slovo, které obsahuje směsici radostného očekávání, zvědavosti i strachu z výsledku a bolestného zklamání. Tváříme se, jako že o nic nejde, ale vždycky o NĚCO jde. Minimálně o to nebýt odmítnuta, nebýt zklamána, nebýt ta co uslyší zabijáckou větu,,Nejsi to co jsem hledal, ale můžeme být kamarádi!?“ Neříkáme, že naše desatero je zaručenou pojistkou, která zachrání každé rande, ale pomůže prokličkovat nástrahami prvního, druhého, třetího randění :-)

Palce drží váš Laskomat.cz

KOSMETICKÝ TESTER

,,Ženy mají povinnost muži svému nabídnout upravenou, decentně nalíčenou tvář, která zvyšuje mužovo zalíbení“. Toliko v brožuře ,,Jak se státi přitažlivou“ z roku 1931.

Od té doby se líčení posunulo k rafinovaných chemickým elixírům napříč všech věkových kategorií.

Reklamní masáž, co vám z řas udělá košťátka, lesk na rty, který hází prasátka na metry daleko, make up, který se nesetře (bohužel ani při odličování), holící zabiják, co kořínky vyrve na několik týdnů. Tohle všechno je kmání ... Jen proboha s mírou!

Netřeba vyzkoušet před randěním všechny parfémové testery a vybarvičkovat se jak omalovánka. Kdo z mužů chce líbat rty, na kterých je melounová chuť, glitry a lepkavé cosi, co přiláká vosy?

Muž z Laskomatu určitě ne :-).

OBLEČENÍ, KTERÉ VEZME DECH

Stojíte před skříněmi a horečně hledáte kousky, které budoucímu partnerovi vezmou dech? Není nic jednoduššího, než ho špatnou volbou připravit nejen o dech, ale i o vítr z plachet jeho zájmu.

Cosi upnutého s výstřihem, ze kterého vykukuje ramínko kdysi bílé podňadérky. Bokovky, které by pro některé váhové kategorie měly být zakázány výnosem Ministerstva estetiky. Opasek s masivní sponou, který se zoufale pokouší tvářit jako originál. Olámané nehty se zbytky laku z předváděčky v obchoďáku. Na nohou imitace gumových botek, které nikomu, ale opravdu nikomu nesluší.

Tak tohle unese jen muž se zbytky zraku, nebo náborář, hledající další exempláře do Muzea ženských kuriozit:-)

MŮJ BÝVALÝ

Chcete li muži zarazit sebevědomí hluboko do ledvin, stačí mu při prvním randění podrobně vylíčit život s bývalým. Muž netouží poslouchat, jaký byl váš ex neschopný vydělat si, jak se nemožně oblékal a v posteli taky nestál za nic! Je s podivem, že na vině je vždy protějšek a jediným východiskem je ho vykopnout, sebrat prachy a nebo ho podvádět!

Jednoduchou trojčlenkou si muž spočítá, že již brzy bude i on hodnocen, kritizován a pomlouván, případně vykopnut, oškubán a podveden.

Útěk se stane jedinou šancí na záchranu jeho ega!

CO ČUMÍŠ!

Všechno se tak slibně rozbíhá. Dívka nočních polucí se přivlní na smluvené místo. Vlasy, tvář, oblečení, hezká nevtíravá vůně. Rande s touhle kráskou bude za odměnu!

Ale ouha, jen co začne mluvit, chrlí neuvěřitelnou snůšku vulgarit! Jedná li se o rande Dominy a Otroka, pak je vše v pořádkuJ. Jedná li se o standartní seznamovací rituál, který nabízí Laskomat.cz, zasloužila by si vyrvat jí jazyk z překrásných úst. Vrrrrrrrr!

VOLÁM, VOLÁŠ, VOLÁME

Obrázek dnešních dnů – ONA, ON a mobil. Neustále v ruce, sms cinkají, dívka horečně odepisuje, do toho s mužem  švitoří. Odešle a přijímá, odepisuje a ještě se u toho směje. Hřebíček do rakvičky společného randění je, když do telefonu žvatlá kamarádce ,,Ne, ještě jsem s ním! Nevím, fakt nevím, pak ti zavolám!“

Desatero základních chyb, které chlapa spolehlivě zaříznou při randění je na světě. Ještě ale jsou desítky chybiček, které mohou slibně rozjeté rande zabrzdit.

Prvním předpokladem k randění (ať s chybami nebo bez) je mít vlastně S KÝM RANDIT. A o to se postará Laskomat.cz :-)

4 Fotografie
10 věcí, které spolehlivě odradí chlapa na rande 1
"Ideální" makeup na rande
I tohle není ideální oblečení na první rande
Telefon není vždy ten nej přítel
Další články