Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Polibek svěžesti - termální voda

Polibek svěžesti - termální voda
Foto: Jan Gottweiß
Autor: Bond.girl. XXL

12. srpen 2014 20:53

Každá to znáte, rozpálený letní den, chvějící se horký vzduch a zvířený prach ulic. Žízní nejen naše tělo, ale i naše pokožka, vystavená letnímu žáru. Úleva a osvěžení má jméno termální voda.

V elegantním obale a za příznivou cenu se skrývá zdroj minerálních solí a stopových prvků, který osvěží vaši pokožku a dodá pocit čistoty a osvěžení. Užití termální vody je mnohostranné, můžete ji použít před denním líčením při zahájení dne, stejně tak, jako dopřát pleti tento elixír při večerním odličování.

Z vlastní zkušenosti doporučuji nanést jí v jemném aerosolu na obličej, dekolt a paže v horkých letních dnech. V té chvíli máte pocit, jako byste se na vteřinu ocitla v mořském příboji, cítíte svěží závan tisíce kapek vody, dopadající na vaše rozpálené tělo. Je možné navlhčit pokožku a poté jemně osušit papírovým kapesníčkem, nebo nechat zvolna osychat, čímž zvýšíte pocit osvěžení. Termální voda je vhodná pro všechny typy pleti a má nesporné výhody, pro které se stane nepostradatelnou součástí vašich kabelek.

1 Fotografie
Polibek svěžesti - termální voda 1
Další články