Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Otevřený dopis ,,Barbie“ Valerii Lukyanovové

Otevřený dopis ,,Barbie“ Valerii Lukyanovové
Foto: Facebook Valeria Lukyanova
Autor: Bond.girl.XXL

25. červenec 2014 10:31

Dokonalá Valerie,

děkuji za to, že jsem dostala příležitost dozvědět se o Vaší vesmírné existenci. jsem byla ochuzena, když jsem Vás neznala?! Jak jsem do teď mohla žít? Dívám se do vaší tváře, na vaše tělo, které vystavujete na sociálních sítích a nemohu ani dýchat závistí! Můj život ztratil smysl při pohledu na vaši dokonalost.

Naše životy jsou tak odlišné - je mi 46 let, jsem kyprá plnokrevnice, mé tělo pokořil jen zákrok chirurga – žlučníkáře (a to ještě na pokladnu zdravotní pojišťovny). Nikdy jsem Barbie jako od Mattela neměla. Hrála jsem si jen s polínky, které vzápětí, kdy jsem je pojmenovala a udělala jim z uhláku domeček, tatínek zpopelnilL. Ale tomu je teď konec! Žiju v mužském světě, který jsem si nevybrala, takže když mám své povinnosti, chci mít i svá práva! Chci být Barbie. Sdělte mi prosím, jestli mám šanci, aby se můj život změnil od základu? Slibuji nadpozemská Valerie, že budu dobrou žačkou, podřídím se všem doporučením, vydržím jakoukoliv bolest, odříkání a útrapy! Nebojte se, nebudu konkurovat vašemu mládí, spokojím se i s mature verzí.

Nejprve je nutné zesvětlit své vlasové kořínky? Dobrá, peroxid mi sice rozežral nejen pokožku hlavy, ale i zorničky, ale jsem zářivě blond.

Dalším krokem je odstranění pravěkého ochlupení. Jsem důsledná, provedla jsem i depilaci kožešinového límce mého zimního kabátu, když depilovat, tak dokonale!

Dále jsou na seznamu ňadra dmoucí. Nemám ani na závadný silikonový model PIP. No nic, jsem žena zvyklá improvizovat. Cáknu si pod bradavky montážní PUR pěnu a hmotu vytvaruju podle košíčků na muffiny. Ňadra mám, sice se nad sporákem začínají připalovat, ale mám!

Vosí pas beru jako zásadní zkoušku odvahy. Odsátí hektolitru podkožního tuku pomocí domácího vysavače se ukázalo jako nereálné. Výsledkem byl spálený motor a ,,cucflek“ od sací hubice na pupíku. Hlavu vzhůru, máme další variantu! Dva statní otroci ze SM salonu mi utáhli kovová lanka korzetu. Výsledný efekt byl dokonalý pouze několik nadechnutí. Probudila jsem se na pooperačním a vysvětlovala týmu zahraničních lékařů, jak se mi mohl vsunout konečník do žaludku, vaječníky do žlučových cest a mandle do krčních obratlů.

Zatínám zuby (na které jste v seznamu zapomněla) a jdu na prodloužení stehenních kostí. Prodlužovací soupravu jsem si zakoupila na internetu, vylezla na balkon, nohy prostrčila zábradlím a na kotníky zavěsila 30 ti kilová závaží. Trochu nepohodlnou proceduru mi zpříjemnil párek holubů, který za dobu prodlužování nohou, vyvedl v mých tříslech dvě mláďata. Ničeho nelituji, pro krásu a dokonalost se musí něco vydržet. Umíte si představit, jak musel u prodlužovací procedury penisu trpět Ken?

Uff, mám to za sebou! Po měsících útrap, odříkání, slz, potu a krve jsem se přiblížila k plastikovému ideálu. Jsem už jen krůček od cíle, už zítra se zviditelním na webu a Vy si mě drahá přítelkyně, přidáte do přátel!

A já? Usínám v panelákové garsonce a sním, jaké to bude, být součástí vašeho Barbie týmu… Léto v Malibu, zima v Aspenu, ukázat se na dostizích v Ascotu. Být všem malým i velkým děvčátkům vzorem. Mít šaty, co nikdy nevyjdou z módy. Jíst a nikdy neztloustnout.

 Flirtovat s prodlouženým Kenem.

 JSEM SMOLAŘ. Vzbudila jsem se jako Mašinka Tomáš!

3 Fotografie
Otevřený dopis ,,Barbie“ Valerii Lukyanovové 1
Valeria
Valeria
Další články